sziasztok!!!mivel elég sok, föltöltöttem mindet egy oldalra. kérek mindenkit, hogy ha valaki, bárki, nem tudja megnyitni, írjon nekem erre a címre, vagy ha sürgős, mert későn vette észre, írjon smst (20/32-741-02; smst!!!! sajnos annyira bamba vagyok, hogy sosem veszem föl... S: ) és ha mellékel mellé egy mail címet, akkor amint tudom átküldöm neki oda a képeket!!
igyekeztem úgy formázgatni, hogy mind olvasható, és nem túl kontrasztos legyen, van ami nagyon becsillant, sajnos nem tudtam őket ennél jobb formátumba hozni. a képek az oldalaknak megfelelő sorrendben vannak föltöltve.
a linkek:
Szép estét mindekinek,
--
Marta Giulia Veronica Ventosa