Sziasztok!!!
a 4.oldalt sajnos nem lehet kiolvasni, úgyhogy azt holnap begépelem!
remélem, a több ok. nálam lesz a papír a suliban, ha nem tudtok kiolvasni valamit, szóljatok!!
szép estét, jó tanulást, Szandi, Dodó, Jó tornát! (;
m(:
--
Marta Giulia Veronica Ventosa