2. TÉTEL: OLDALFEKVŐ HELYZET

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Mar 8, 2010, 11:04:22 AM3/8/10
to Zab Vivien, gyogyto...@googlegroups.com
Sziasztok!!!
a 4.oldalt sajnos nem lehet kiolvasni, úgyhogy azt holnap begépelem!
remélem, a több ok. nálam lesz a papír a suliban, ha nem tudtok kiolvasni valamit, szóljatok!!
szép estét, jó tanulást, Szandi, Dodó, Jó tornát! (;
m(:

--
Marta Giulia Veronica Ventosa


4.BMP
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages