MIKROBIOSZ

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Mar 12, 2010, 1:35:42 PM3/12/10
to Zab Vivien, gyogyto...@googlegroups.com
szervusztok!
csatolva küldöm a mikrobioszos néni által küldött okosságokat. kérek mindenkit, hogy csak nyugodt lelkiállapotban lessen bele a lappangási időkbe... S:
szép hétvégét Mindenkinek,
márti(:

--
Marta Giulia Veronica Ventosa


gyak_vizsgaanyag (1).JPG
gyak_vizsgaanyag (2).JPG
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages