M. Ventosa
unread,Jul 6, 2010, 7:37:30 PM7/6/10Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Zab Vivien, gyogyto...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!!!!
szép nyarat és pihenést Mindenkinek, jó barnulást, vidámságot, szeptemberben vidám visszatérést (;
Marcsi, külön köszönöm, hogy kerestél, időközben új számom lett..... (30/845-23-29) ezen elértek.. általában.... (; a régin már ritkábban. ha valakinél lenne jegyzetem, akkor fontos infó lehet, hogy előreláthatólag július 13.án éjszaka hazaérek, utána zargatható leszek összefutni, visszakapni d:
köszi!
márti(:
--
Marta Giulia Veronica Ventosa