((((:

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Jul 6, 2010, 7:37:30 PM7/6/10
to Zab Vivien, gyogyto...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!!!!
szép nyarat és pihenést Mindenkinek, jó barnulást, vidámságot, szeptemberben vidám visszatérést (;
Marcsi, külön köszönöm, hogy kerestél, időközben új számom lett..... (30/845-23-29) ezen elértek.. általában.... (; a régin már ritkábban. ha valakinél lenne jegyzetem, akkor fontos infó lehet, hogy előreláthatólag július 13.án éjszaka hazaérek, utána zargatható leszek összefutni, visszakapni d:
köszi!
márti(:


--
Marta Giulia Veronica Ventosa


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages