itt csücsülök az albiban, mert nem kaptam kolit, és unatkozom, mert még egyedül vagyok... mi jutott eszembe? rátok lesek, nyüzsögtök-e már :D nem tudom, Timi, tudod-e már a címet, de ezek az infók hozzá:
2009ese...@citromail.hu, etszk a jelszó
nagypestipusziíí(:
--
Marta Giulia Veronica Ventosa