évfolyam emailcím

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Sep 1, 2010, 3:53:42 PM9/1/10
to gyogyto...@googlegroups.com, Tóth Tímea
itt csücsülök az albiban, mert nem kaptam kolit, és unatkozom, mert még egyedül vagyok... mi jutott eszembe?  rátok lesek, nyüzsögtök-e már :D nem tudom, Timi, tudod-e már a címet, de ezek az infók hozzá:  2009ese...@citromail.hu, etszk a jelszó
nagypestipusziíí(:

--
Marta Giulia Veronica Ventosa


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages