no mégegyszer 2.tétel

0 views
Skip to first unread message

M. Ventosa

unread,
Mar 8, 2010, 5:16:17 PM3/8/10
to Zab Vivien, gyogyto...@googlegroups.com
Szervusztok!!!
Köszi Orsi!!! nem tudom, mi a baj vele, de valamiért vacakol. úgyhogy föltöltöttem a netre:
http://picasaweb.google.hu/szelesmarti91/MOZGASTAN?authkey=Gv1sRgCPSE5Krht5WBzQE#
holnap elviszem azért, ha valaki nem tud nyomtatni, fénymásolhasson.
puszi, márti(:

--
Marta Giulia Veronica Ventosa


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages