Sziasztok!szerintem érdemes végiggondolni (; nem sztoktam ilyen maileket továbbküldeni, de ez kifejezetten közel állt a szívemhez... (:szép, tavaszi napot mindenkinek (szegeden legalábbis biztos(((: tesséke előkeresni végre a tavaszi kabátot (: )
'Mentősök tapasztalták, hogy közlekedési baleseteknél a legtöbb sérültnek
van mobiltelefonja. Olyan sérülteknél, akikkel nem lehet kommunikálni, a
segítségükre sietők nem tudják, hogy a telefon hosszú címlistájából kit
értesítsenek.
Mentőápolók és mentőorvosok azt javasolták, hogy a szükség esetén
értesítendő személy adatait mindenki ugyanazon megjelölés alatt adja meg.
A nemzetközileg elismert megjelölés:
ICE (= In Case of Emergency = "vész esetén")
Ezalatt a név alatt annak a személynek a telefonszámát kell megadni, akit
vészhelyzetben / szükség esetén a rendőrségnek, mentőknek, tűzoltóknak fel
kell hívni.
Ha több ilyen személyt szeretne megadni, a következőképp lehetséges:
ICE1, ICE2, ICE3 stb.
Könnyű megcsinálni, nem kerül semmibe és vész esetén nagy segítség lehet!
Küldd el minél több barátodnak, ismerősödnek, hogy minél szélesebb körben
elterjedhessen ez a hír!"
--------------------------Hirdetés-----------------------------
Influenzaveszély? Erősítse szervezetét Béres Cseppel!
Most akciós áron kapható a patikákban.
Értesüljön elsőként akcióinkról, és nyerjen
hűtőmágnes jegyzettömböt!