Forum Closing...

12 views
Skip to first unread message

Igor Mihalik

unread,
Dec 5, 2012, 8:57:32 AM12/5/12
to gtu...@googlegroups.com
Caute vsetci,

tako diskusna skupina je uz dlhsiu dobu neaktivna a nema zmysel ju dalej udrziavat. Vsetky oznamy a komunikacia prebieha tu:
https://www.facebook.com/groups/149659868513109/
http://www.meetup.com/GTUG-Slovakia/
https://plus.google.com/115200570829527654069/posts
https://twitter.com/gtugsk

nema zmysel drzat pri zivote neaktivny komunikacny kanal, ludi to zbytocne mili a preto ak nikto nebude proti o 48 hodin tuto skupinu disablujem a tyzden na to aj uplne zmazem.

S pozdravom,
Igor


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages