ako ste pravdepodobne zaregistrovali, dna 21.1.2010 sa uskutocni prve
stretnutie slovenskej skupiny GTUG (info na meetup:
http://blog.gtug.sk/2009/12/meetup-skupina-pre-gwt.html). Stretnutie
sa uskutocni v priestoroch firmy Seges a ak mate zaujem zucastnit sa
prosim, aby ste sa zaregistrovali: http://www.meetup.com/GWT-developement/calendar/12103686/
Po netechnologickej stranke bude stretnutie o tom, ze co to Google
Technology User Group je, ake su zamery slovenskej GTUG skupiny a akym
sposobom mozme do buducna rozsirit spolupracu sami medzi sebou.
Technologicky bude prve stretnutie venovane hlavne Google Web Toolkit-
u (GWT).
Cielom je, aby sme sa vsetci, ktori sa akymkolvek sposobom venujeme
Google technologiam neformalne stretli a vymenili si skusenosti.
Vsetci ste vitani a tesim sa na stretnutie.
Igor
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Slovak Google Technology User Group" group.
To post to this group, send email to gtu...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, send email to gtug-sk+u...@googlegroups.com.
For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/gtug-sk?hl=en.
vcera sa naozaj uskutocnilo gtug stretnutie. Osobne mam zo stretnutia
velmi pozitivne pocity, treba ocenit usilie chalanov zo Segesu, ze to
cele zorganizovali.
Poslal som sumar zo stretnutia na blog, tak to uz nejdem opakovat,
linka na blog:
http://blog.gtug.sk/2010/01/1-gtug-stretnutie.html
Kazdopadne ucast bola vynikajuca a myslim, ze aj temy do diskusie boli
zaujimave. Uz sa tesim na dalsie stretnutie, ktore by podla
predbeznych planov mohlo byt niekedy o mesiac.
caute!
igor
ps: a Marek, tesime sa, ze nabuduce prides!
On Jan 17, 8:28 pm, Marek Blizco <marek.bli...@gmail.com> wrote:
> Ahojte,
>
> Je mi luto, ale tento tyzden tu Bratislavu nestihnem.
>
> Bolo by fajn, ak by ste vedeli urobit nejake zo stretnutia nejake "minutes",
> pripadne len spisat zopar najpodstatnejsich veci a nazdielali to neskor.
>
> Vela zabavy a vsetko dobre do noveho roku prajem!
> Marek
>
> 2010/1/17 Igor Mihalik <igor.miha...@gmail.com>
>
> > Zdravim vsetkych Google fanusikov!
>
> > ako ste pravdepodobne zaregistrovali, dna 21.1.2010 sa uskutocni prve
> > stretnutie slovenskej skupiny GTUG (info na meetup:
> >http://blog.gtug.sk/2009/12/meetup-skupina-pre-gwt.html). Stretnutie
> > sa uskutocni v priestoroch firmy Seges a ak mate zaujem zucastnit sa
> > prosim, aby ste sa zaregistrovali:
> >http://www.meetup.com/GWT-developement/calendar/12103686/
>
> > Po netechnologickej stranke bude stretnutie o tom, ze co to Google
> > Technology User Group je, ake su zamery slovenskej GTUG skupiny a akym
> > sposobom mozme do buducna rozsirit spolupracu sami medzi sebou.
> > Technologicky bude prve stretnutie venovane hlavne Google Web Toolkit-
> > u (GWT).
> > Cielom je, aby sme sa vsetci, ktori sa akymkolvek sposobom venujeme
> > Google technologiam neformalne stretli a vymenili si skusenosti.
> > Vsetci ste vitani a tesim sa na stretnutie.
>
> > Igor
>
> > --
> > You received this message because you are subscribed to the Google Groups
> > "Slovak Google Technology User Group" group.
> > To post to this group, send email to gtu...@googlegroups.com.
> > To unsubscribe from this group, send email to
> > gtug-sk+u...@googlegroups.com<gtug-sk%2Bunsu...@googlegroups.com>
To unsubscribe from this group, send email to gtug-sk+u...@googlegroups.com.