19.mája organizujeme GTUG meetup v Bratislave na FIIT STU. Vsetci ste
pozvani. Zaujimavostou bude live stream z keynote z konferencie Google
I/O 2010 zo San Francisca. Urcite sa mame na co tesit a verim, ze
Google na nom predstavi viacere novinky.
Nasledovat by malo neformalne stretnutie podobne tomu predoslemu s
diskusiou na rozne Google technologicke temy. Kratka informacia je
pristupna aj na:
http://blog.gtug.sk/2010/05/geeks-at-six.html a v
pripade zaujmu o ucast je mozne prihlasit sa na meetup stranke:
http://www.meetup.com/GWT-development/calendar/13401981/
Zaujemcovia o aktivnu ucast su vitani. Ak je tema o ktorej by ste
chceli dat ostatnym vediet, zaujimavy projekt, na ktorom pracujete a
nejakym sposobom pouziva niektoru z Google technologii (GWT, Android,
Chrome, Maps, App Engine, KML, Buzz, Wave, Earth... ) urcite dajte
vediet! :)
tesime sa na stretnutie
Igor
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Slovak Google Technology User Group" group.
To post to this group, send email to
gtu...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, send email to
gtug-sk+u...@googlegroups.com.
For more options, visit this group at
http://groups.google.com/group/gtug-sk?hl=en.