Comandă ASAT - Săptâmâna 100 + Prezentare

7 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Apr 3, 2015, 6:33:54 AM4/3/15
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Aici este formularul pentru săptămîna următoare, iar aici este centrlizatorul cu toate cheltuielie, respectiv avansurile pe care le-ați lăsat. Rugămintea este de a completa formularul până marți la ora 12.00, iar centralizatorul să îl verificați pentru eventualele erori sau omisiuni. 

De asemenea, pentru a eficientiza modul în care funcționează parteneriatul ASAT, am realizat o prezentare care să conțină parametrii după care să funcționeze tot procesul. În acest sens, vă rog să o parcurgeți și să oferiți feedback, acolo unde considerați necesar. 

Prezentarea va fi inclusă în fiecare formular, iar orice deviere de la ce este prezentat va fi comunicat prin mail. Procesul este similar cu ce s-a întâmplat până acum, diferențele semnificative sunt legate de frecvența de transmitere a situației financiare, de deadlineul pentru ridicarea pachetelor, respectiv pentru semnalarea discrepanțelor între comandă și produse ajunse. 

Numai bine,
Alex

P.S. An english and a french version of the presentation will soon be provided.   

Anca Mocanu

unread,
Apr 4, 2015, 12:21:11 PM4/4/15
to Alexandru Bodnar, grup...@googlegroups.com
Salut,

Exista persoane interesate sa cumpere oua de tara, de la gaini fericite crescute cu graunte? Am o ruda la tara care aduna multe oua de la gainile proprii. Pretul e de 0.60 lei per ou si livrarea ar putea fi marti, miercuri.

Anca

From: Alexandru Bodnar
Sent: ‎03/‎04/‎2015 13:33
To: grup...@googlegroups.com
Subject: Comandă ASAT - Săptâmâna 100 + Prezentare

Volintiru Andrei

unread,
Apr 11, 2015, 7:27:09 PM4/11/15
to Alexandru Bodnar, grup...@googlegroups.com
Hola hola,

Mă uitasem pe centralizator și văd că nu s-au contorizat și banii care i-am lăsat(nu mai țin minte exact când - februarie sau martie).
Dacă țin minte erau vreo 50 de lei.
Îi lasasem la bar într-o hârtie și am specificat că sunt pentru tine(cred că chiar scria).



From: Alexandru Bodnar <alexandr...@gmail.com>
To: grup...@googlegroups.com
Sent: Friday, April 3, 2015 1:33 PM

Subject: Comandă ASAT - Săptâmâna 100 + Prezentare

Volintiru Andrei

unread,
Apr 11, 2015, 7:52:53 PM4/11/15
to grup...@googlegroups.com
ups,

sorry pentru spam (dublu)


From: 'Volintiru Andrei' via Grup ASAT <grup...@googlegroups.com>
To: Alexandru Bodnar <alexandr...@gmail.com>; "grup...@googlegroups.com" <grup...@googlegroups.com>
Sent: Sunday, April 12, 2015 2:27 AM
Subject: Re: Comandă ASAT - Săptâmâna 100 + Prezentare
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages