Am vorbit la telefon cu d-l Chirila. Este spatiul mai larg si mai usor de reperat in parcarea de la Kauflandul care e langa piata Nicolina, asa ca a ramas punct de intalnire acolo.
@Alexandra - in caz ca ai vreo problema sa-l reperezi, da-mi un semn. In rest, cred ca restul n-ar trebui sa aiba probleme sa va recunoasteti.
Spor.
Adela