Au ajuns pachetele

2 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Oct 1, 2014, 5:04:42 AM10/1/14
to grup...@googlegroups.com
Buna,

Vroiam să vă transmit că pachetele au ajuns, așadar sunteți invitați să le ridicați de la CUIB. O singură mențiune - nu au ajuns deloc ouă săptămâna aceasta. 

Formularul pentru săptămâna viitoare îl voi transmite tot eu, însă de preluarea comenzilor se va ocupa Adela, iar Anca va sprijini procesul de predare al acestora, miercurea viitoare. 

Centralizatorul îl voi trimite pe parcursul acestei zile. 

Numai bine,
Alex
  

Alexandru Bodnar

unread,
Oct 1, 2014, 11:05:14 AM10/1/14
to grup...@googlegroups.com
Salutare din nou,

Aici puteti consulta centralizatorul. Daca identificati erori in calcule, omisiuni sau de aveti alte nelamuriri, va rog sa ma informati si vom incerca sa le rezolvam impreuna.

Toate cele bune,
Alex
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages