Bună tuturor,
Pentru că se întămplă mai multe evenimente în același timp și a trebuit să ne împărțim la toate, azi se ocupă de livrare Mădălina Iordăchescu de la Mai Bine. Pentru cine are să plătească din comenzi/avans, etc, îi puteți da ei direct banii, dacă nu vreți să-i lăsați la bar la Acaju. O găsiți la Acaju de pe la 5 și-un pic.
Dacă ajungeți mai târziu și nu (mai) e acolo, cereți pachetul (după nr. de ordine - NU le uitați) de la bar, și lăsați la ei plata (într-un plic cu numele vostru pe el) să putem prelua și centraliza după.
Dacă apar nelămuriri, drop a line, as usual.
Spor și weekend fain s-aveți!
Adela