Comanda nr. 70

0 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Sep 8, 2014, 12:18:57 AM9/8/14
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Aici puteți consulta formularul din această săptămână. Comanda se poate face până miercuri, la ora 16.00, livrarea urmând a fi făcută joi după-amiază, în jurul orei 17.30. Voi reveni cu mai multe detalii curând. 

Numai bine,

Alexandru Bodnar

unread,
Sep 8, 2014, 12:04:01 PM9/8/14
to grup...@googlegroups.com
Bună,

După cum spuneam în mailul de mai devreme, livrarea va avea loc joi, în jurul orei 17.30. Motivul este invitaţia pe care am făcut-o producătorului şi pe care a acceptat-o, mai precis de a veni şi de a prezenta despre câte puţin din ce şi cum face/produce pe terenurile sale. 

Evenimentul este dedicat atât vouă, persoanelor direct interesate să ştiţi puţin despre provenienţa produselor, despre persoana lui sau alte amănunte, cât şi celor posibil interesaţi de o astfel de colaborare. 

Astfel, vă invit să veniţi joi, la ora 18.00, la CUIB, pentru a vă ridica pachetele sau pentru a afla mai multe. Întrucât locurile sunt limitate, vă rog să îmi transmiteţi dacă puteţi ajunge, pentru a vă rezerva un loc (sau mai multe, în funcţie de ce îmi indicaţi în mail) până marţi seară, inclusiv. 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages