Bună tuturor,
Completați formularul până vineri la prânz. https://docs.google.com/forms/d/1dWcsPWUuVo8X4ss4MWipX1ciQv7cCQ6P9SeOAy5hv5A/viewform
Livrarea va fi lunea viitoare (același loc - parcare Kaufland Nicolina, și oră - +4:30pm ca lunea trecută). Voi reconfirma duminică sau luni în alt mesaj.
Zacuscă și dulceață nu mai este (tot ce-a fost era din stocul lor de familie și s-a terminat). Când va face iar (adică vară-toamnă), va face și pentru noi dar va trebui să-i dăm o cantitate totală estimativă (pentru că în mod normal nu face pentru vânzare).
Cine nu completează nimic, înseamnă că nu vrea nimic.
Dacă aveți întrebări, dați un semn.
Spor.
Adela