Buna,
Vin cu rugamintea de a ridica in ziua de livrare pachetele pentru a evita deteriorarea oricaror produse - in CUIB spatiul din frigidere e limitat. Capsuni nu mai sunt (incepand de saptamana asta, inclusiv), insa de saptamana viitoare va fi disponibila Urda la 12 ron/kg.
Centralizatorul a fost
updatat la zi (inclusiv ce a fost comandat saptamana aceasta) - va rog sa imi semnalati orice neconcordanta/omitere in functie de ceea ce stiti voi. De asemenea, daca pachetul nu contine tot ceea ce ati comandat (evident, inafara de capsuni, care au fost deja scoase din calcul), va rog sa imi specificati - ele nu sunt verificate, doar impartite in functie de numerele de pe pachet. Valabil in fiecare saptamana.
Zi faina,
Alex