Bună tuturor,
Tocmai am făcut comanda pentru săptămâna asta.
Livrarea mâine la 5pm la Mojo.
Nr de ordine
| Nr ordine | Nume/prenume |
| 1 | Anca |
| 2 | Vali Tatar |
| 3 | Catalina Furnica |
| 4 | Lucian Achihaitei |
| 5 | Raluca Bejenariu |
| 6 | coroi viorica |
| 7 | Adriana Gheorghiescu |
| 8 | Luciana Simon |
| 9 | Nita Manuela |
| 10 | Adela |
| 11 | Violeta Nadejde |
| 12 | mada si george |
Centralizatorul actualizat pe 1 octombrie e aici
După comanda de mâine, îl reactualizăm cu foaie nouă pentru octombrie.
*Dacă cineva vrea mere pt. suc/plăcinte, etc (culese cum au căzut din copac), cantități mai mari, nenea a zis că le dă cu 1ron/kg.
Dacă aveți întrebări, let me know.
Spor.
Adela