Am fost informata seara trecuta despre o oferta de struguri, poate vreti si voi.
Struguri albi, romanesti, cu boaba mare, aroma, foarte dulci, 3 Ron/kg
produsi langa Tomesti, de o familie in varsta (care tot intreaba daca nu vrea cineva sa ia via, ca o dau pentru lucrat, ca ei nu o mai pot lucra).
Cine/daca vrea, va rog sa dati un semn (reply) pana joi, ora 4pm, cu nr. de kilograme dorite, ca sa putem lua legatura repede cu producatorii.
Multumesc,
Adela