Bună tuturor,
Formularul pentru săptămâna asta e aici
Completați până joi la prânz.
Au apărut unele (mere, vinete), au dispărut altele așa că vă rog să citiți cu atenție. Roșiile din seria nouă încă nu sunt coapte, s-ar putea să nu fie până vineri, dar vom afla în timp util. Idem ouă - găinile au început să se ouă mai puțin, că e frig. Dar completați dacă vreți și el aduce ce are.
Additionally, dacă este cineva care vrea cârnați de oaie cu porc, săptămâna viitoare o să facă o serie pentru familia lui și poate să facă extra și pentru interesați. Costă 22 ron/kg, nu-i trec în formular că nu e un produs constant.
Idem, nu-s trecute în formular pentru că nu-s constante, dar săptămâna asta ei au cules și mâncat păpădie, ștevie și urzici - dacă mai vrea cineva 1ron/legătura.
Livrarea vineri la Mojo.
Spor.
Adela