Bună tuturor,
Dacă vedeți vreo problemă, shoot me an email.
@Viorica - am recalculat la tine și am scăzut ouăle și polenul (după care totalul de plată s-a făcut 35 ron).
Formularul pentru săptămâna în curs e aici
(am adăugat carnea de pui, pt că au mai vrut unii și au mai întrebat și alții - dacă nu sunt comenzi 2 săptămâni, îl scot). Joi la prânz dau comanda pentru săptămâna asta, așa că vă rog să completați până atunci.
Dacă mai apare ceva nou, anunț.
Spor.
Adela