Comanda saptamanala ASAT

0 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Feb 6, 2015, 4:22:40 AM2/6/15
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Formularul pentru saptamana care vine poate fi gasit aici. Rugamintea este de a-l completa pana marti, ora 12.00, urmand ca miercuri, in jurul amiezii, sa ajunga pachetele de la CUIB. Recomand ca pachetul sa fie ridicat in aceeasi zi, pentru a evita deterioararea produselor.

De asemenea, pentru cei care comanda lapte - acesta ajunge, in general, separat fata de pachete. Astfel ca, daca stiti ca ati comandat, va rog sa verificati daca este inclus, in caz contrar, cereti mie sau colegilor mei de la CUIB sa va fie adus. 

Numai bine,
Alex  

Alexandru Bodnar

unread,
Feb 9, 2015, 10:47:53 AM2/9/15
to grup...@googlegroups.com
Bună,

Vă reamintesc de formularul ASAT, care trebuie completat până mâine (matți), ora 12.00.

Numai bine,
Alex

Alexandru Bodnar

unread,
Feb 15, 2015, 8:34:56 AM2/15/15
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Aici poate fi consultat formularul pentru săptămâna viitoare, pe care vă rog să îl completați până marți, la ora 12.00. Miercuri dupa-amiaza vor ajunge produsele la CUIB.

Toate cele bune,
Alex  
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages