Salutare,
Formularul pentru saptamana care vine poate fi gasit
aici. Rugamintea este de a-l completa pana marti, ora 12.00, urmand ca miercuri, in jurul amiezii, sa ajunga pachetele de la CUIB. Recomand ca pachetul sa fie ridicat in aceeasi zi, pentru a evita deterioararea produselor.
De asemenea, pentru cei care comanda lapte - acesta ajunge, in general, separat fata de pachete. Astfel ca, daca stiti ca ati comandat, va rog sa verificati daca este inclus, in caz contrar, cereti mie sau colegilor mei de la CUIB sa va fie adus.
Numai bine,
Alex