Comandă ASAT - Săptămâna 84

1 view
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Dec 14, 2014, 10:08:39 AM12/14/14
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Formularul pentru săptămâna care urmează să înceapă poate fi găsit aici

Pentru cei care ni s-au alăturat în ultima perioadă grupului:

La fiecare final de săptămână (vinerea, cu mici exceptii, precum aceasta), trimit un formular pentru săptămâna următoare, care trebuie completat până marți, la ora 12.00, urmând ca miercuri să vina pachetele cu produsele comandate, undeva ân jurul prânzului/amiezii, la CUIB - de unde fiecare persoană (ori un apropiat/delegat) trebuie să vină sa le ridice (cât mai curand posibil, în special dacă sunt produse perisabile sau care trebuie puse in frigider, lucru care nu e tot timpul posibil de realizat). 

Banii pentru produsele comandate trebuie să ajung la subsemnatul. Dacă nu sunt la CUIB atunci când treceți să ridicați pachetele/cu alte ocazii, puteți lăsa cu încredere banii colegilor de la bar - trebuie doar precizat motivul (ASAT, pe scurt), persoana (pentru) care (s-)a adus banii, suma lăsată și, ideal, data. Încurajăm să fie lăsate avansuri, însă important este să nu se ajungă la restanțe mari/pe termen lung. Centralizarea cu banii pe care îi aveți lăsați drept avans/restanțe le trimit lunar - voi încerca totuși să fac acest lucru bilunar.  

Așadar, deadlineurile sunt cele de mai sus. Le voi reaminti săptămânal, iar dacă apar modificări semnificative, voi încerca să le anunț din timp. 

Numai bine,
Alex
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages