Comanda ASAT - marți

1 view
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Dec 19, 2014, 6:44:27 AM12/19/14
to grup...@googlegroups.com
Bună,

Formularul pentru săptămâna viitoare este disponibil aici. Așa cum am comunicat într-un mail anterior, sunt disponibile și carne de găină, vițel și porc (fără șoric) - comenzile pentru carne  vă rog să mi le transmiteți pe mail. 

Există o mică modificare cu privire la livrare - ea va fi făcută marți, la CUIB, în jurul amiezii. Astfel că am rugămintea de a completa formularul până luni, la ora 12.00 (același deadline și pentru mailuri). 

Numai bine,
Alex   
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages