Salutare,
Aici puteţi consulta formularul din această săptămână. În decursul zilei de miercuri va veni livrarea, iar până marţi, la ora 16.00, am rugămintea de a completa formularul.
De asemenea, în ceea ce priveşte vizita de sâmbătă, 6 septembrie, momentan avem 6 persoane înscrise şi 2 maşini puse la dispoziţie, aşadar ar mai fi locuri disponibile. Ca urmare a feedback-ului primit, ora de întâlnire, care va avea loc la CUIB, a fost modificată pentru 09.45. Vă rog să transmiteţi până miercuri seara, inclusiv, dacă doriţi să vă mai înscrieţi pentru vizită. Costurile de benzină le vom împărţi frăţeşte (localitatea se află la 30 km. de Iaşi).
Zi faină,
Alex