ne vedem miercuri la ora 18

0 views
Skip to first unread message

Anca Gheorghica

unread,
Feb 3, 2014, 4:57:46 AM2/3/14
to grup...@googlegroups.com
Cum am primit 10 voturi pentru ziua de miercuri la ora 18, întâlnirea rămâne stabilită pentru ziua și ora respective.

Pe miercuri.

Să avem o săptămână cât mai bună, 

Anca


În data de 31 ianuarie 2014, 15:13, Anca Gheorghica <anca.gh...@gmail.com> a scris:
Bună tuturor, 

Am creat un chestionar pentru a putea stabili o întâlnire în funcție de disponibilitatea și preferințele majorității membrilor. Vă rog să răspundeți dacă sunteți interesați și doriți să participați la o discuție care se vrea a fi un pas în direcția îmbunătățirii modului de funcționare a grupului

Dacă sunt persoane care nu pot participa în nici una din cele trei zile propuse, dar sunt interesate să rămână în grup, vă rog să ne transmiteți.

Week-end frumos, 

--
Anca Elena Gheorghică

Director Executiv,
Asociaţia Mai Bine

0040 0332 419 130
0040 0745 767939
www.maibine.eu
www.iasirecicleaza.ro
www.colectarebaterii.ro



--
Anca Elena Gheorghică

Director Executiv,
Asociaţia Mai Bine

0040 0332 419 130
0040 0745 767939
www.maibine.eu
www.iasirecicleaza.ro
www.colectarebaterii.ro
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages