Bună tuturor,
Comanda a fost făcută. Livrarea, ca de obicei, mâine la ora 5pm (sau puțin după 5pm) la Acaju.
Numerele de ordine sunt după cum urmează -
| 1. Anca |
| 2. Catalina Furnica |
| 3. Andrei Vladimir Volintiru |
| 4. Alexandra (Basica) Cristea |
| 5. Viorica Coroi |
| 6. Raluca Bejenariu |
| 7. Adriana Gheorghiescu |
| 8. Violeta Nadejde |
| 9. Mada si George |
| 10. Madalina I. |
| 11. Bodnar Alexandru |
| 12. Simona Filip |
| 13. Adela |
În cazul în care eu nu sunt (s-ar putea să plec din Iași), se ocupă de livrare Mădălina (de la Mai Bine). Plătiți la ea cheltuieli/ avans, etc.
Dacă aveți întrebări, dați un semn.
Spor.
Adela