Bună tuturor,
Formularul pentru săptămâna asta este disponibil aici -
Vă rog să completați ce vreți până joi la prânz. Livrarea va fi ca de obicei vineri, după 4 jumate pm, la Acaju.
Până mâine finalizez și centralizatorul de plăți și revin cu update.
@Raluca - am înțeles că ai ajuns mai târziu - îți calculez costurile din avans, da?
Pentru cei noi - vă rog să citiți mesajul de întâmpinare de pe grup și să dați un semn dacă aveți întrebări.
Spor.
Adela