Salutare,
Formularul poate fi consultat
aici. Noutatea de săptămâna aceasta este porumbul, la 1 ron/bucata (trebuie să primesc confirmarea finală cu privire la preţ - de se modifică, voi anunţa). Până miercuri, când va fi livrarea, voi fi actualizat centralizarea cu avansurile tuturor. Vă rog să completaţi până marţi, la ora 16.00, comenzile.
De asemenea, după cum ştiţi, acum 2 weekenduri am fost într-o vizită la producător şi, din propira experienţă, pot spune că a fost foarte utilă, informativă şi plăcută (mergând pentru prima oară, mai ales). Am dori să repetăm experienţa undeva spre finalul lunii august şi am dori să ştim din timp cine ar mai fi interesat de o astfel de vizită, pentru a putea găsi o variantă cât mai potrivită pentru toată lumea. Aşadar, dacă intenţionaţi (şi recomandăm să faceţi asta măcar o dată) să luaţi parte la următoarea vizită, vă rog să anunţaţi până pe 9 august, inclusiv.
Numai bine,
Alex