Comandă săptămâna 64

0 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Jul 28, 2014, 5:20:41 AM7/28/14
to grup...@googlegroups.com
Salutare,

Formularul poate fi consultat aici. Noutatea de săptămâna aceasta este porumbul, la 1 ron/bucata (trebuie să primesc confirmarea finală cu privire la preţ - de se modifică, voi anunţa). Până miercuri, când va fi livrarea, voi fi actualizat centralizarea cu avansurile tuturor. Vă rog să completaţi până marţi, la ora 16.00, comenzile. 

De asemenea, după cum ştiţi, acum 2 weekenduri am fost într-o vizită la producător şi, din propira experienţă, pot spune că a fost foarte utilă, informativă şi plăcută (mergând pentru prima oară, mai ales). Am dori să repetăm experienţa undeva spre finalul lunii august şi am dori să ştim din timp cine ar mai fi interesat de o astfel de vizită, pentru a putea găsi o variantă cât mai potrivită pentru toată lumea. Aşadar, dacă intenţionaţi (şi recomandăm să faceţi asta măcar o dată) să luaţi parte la următoarea vizită, vă rog să anunţaţi până pe 9 august, inclusiv. 

Numai bine,
Alex

Alexandru Bodnar

unread,
Jul 28, 2014, 8:46:45 AM7/28/14
to grup...@googlegroups.com
Bună,

Am reuşit să primesc o confirmare finală: 1 ron = 2 bucăţi de porumb. Am modificat şi în formular. 

O zi frumoasă,
Alex
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages