Hello tuturor,
Formularul de comanda pentru saptamana asta e aici -
Va rog sa completati pana joi la pranz.
@Adriana - inca lucrez la o solutie (mai mult decat temporara) pentru lapte.
Cine a mai avut probleme/i s-a stricat laptele? Nu ar fi buna o investitie intr-o cutie frigorifica (mai ales ca nu-s foarte multi consumatori de lapte si o cutie ar fi suficienta cred)?
@Irina si Dragos - dati-mi un telefon cand aveti timp. Sau un nr. de telefon la care sa va sun eu.
@all - centralizatorul de cheltuieli e wip (work in progress) for the moment, diseara ar trebui sa fie la zi.
In alta ordine de idei, am stabilit si o VIZITA la PRODUCATOR.
Sambata, 10 august cativa dintre noi vom merge pana la el (unii cu bicicleta, unii cu masina). Cine mai vrea sa mearga? Sa stim pana vineri la livrare, ca sa stabilim exact logistica.
Spor.
Adela