Buna,
Pachetele au ajuns la CUIB de dimineata, asadar puteti sa veniti oricand in decursul zile de astazi pentru a le ridica.
Pentru cei care au comandat oua - au fost mai putine decat totalul celor comandate, asadar am facut o distributie cat mai echitabila intre comenzi, in functie de marimea acestora si numarul de oua disponibila. Am notat modificarile, astfel incat sa fie reflectate in sumele totale pentru comenzile din aceasta saptamana. Daca observati alte modificari fata de comanda inititala, va rog sa imi transmiteti in urmatoarele doua zile.
De asemenea, nu am primit nici o gaina.
In plus, am fost contactat de o persoana (cunoscuta de-a domnului Chirila, producatorul) care a precizat ca ar avea capsuni de vanzare. A precizat faptul ca sunt ecologice (netratate) si ca ar avea in momentul de fata undeva pana la 4 ladite de capsuni stranse, urmand sa mai culeaga altele, pe masura ce se fac. Nu mi-a dat un pret per kg, a ramas ca revine cu un telefon, insa daca e cineva interesat sa cumpere capsuni, sa imi transmita numarul de kg pe care le-ar dori, iar eu va voi contacta de curand ce voi avea mai multe detalii.
Centralizatorul il voi trimite in scurt timp.
Numai bine,
Alex