Bună,
De
aici puteți accesa formularul pentru săptămâna viitoare, pe care am rugămintea să îl completați până marți, ora 12.00. Miecuri după prânz vor ajunge pachetele la CUIB, de unde vă rog să le ridicați, preferabil în aceeași zi.
Săptămâna viitoare revin și cu centralizarea chelutielilor actualizate și voi face și un document cu instrucțiuni, respectiv sugestii bazate pe experiențele de până acum.
De asemenea, am dori ca în perioada următoare să organizăm o vizită la producătorul ASAT, într-unul din weekendurile din martie, cel mai probabil. Revin cu detalii pe măsură ce intrăm în atmosfera de primăvară.
Un final de săptămână plăcut,
Alex