Salutare tuturor,
Vă rog să completați formularul de comandă pentru săptămâna viitoare până marți dimineață (11 am). Cine nu completează până atunci, înseamnă că nu vrea nimic.
Livrarea se face miercuri 22 mai, seara (în jur de 8pm) la Cafeneaua Acaju (str. Sf. Sava, mai jos de sediul Pro TV), unde oricum ne întâlnim cu toții pentru ședința de grup.
Încă o dată, subliniez, că ședința începe la 7:30 pm și nu e opțională decât pentru cei care nu-s interesați să continue să facă parte din pilotul ASAT Iași. Adică e musai să veniți toți cei care vreți să rămâneți în program.
Mulțam, weekend bun și ne vedem curând.
Adela