Buna tuturor,
Dupa ce-am actualizat mai intai comenzile cu datele noi:
@Viorica - ti-am scazut polenul
@Mada & George - am scazut o sticla de sirop de trandafiri
@Alexandra - am adaugat polenul cu miere la tine (e 23 ron sticla)
Am finalizat de centralizat cheltuielile de saptamana trecuta -
Verificati-va individual si voi, just in case si dati un semn daca e vreo problema.
Multumim @Anca pentru organizarea de la livrarea de saptamana trecuta.
Avem cativa membri noi pe grup (welcome) si incepand de saptamana asta scot de pe grup pe cine n-a facut nici o comanda si n-a dat nici un semn toata luna iunie (@Bogdan - de tine stiu, nu e problema).
Am actualizat si lista de preturi in formularul de saptamana asta - pastaile sunt 4ron/kg iar caisele 5ron/kg.
Polenul cu miere 23 ron sticla (ei culeg polen in zilele calduroasa si asa-l pastreaza pentru iarna) si e disponibil oricand. Polenul pur a ramas in formular, dar este doar in zilele calde (adica daca vineri la livrare e cald vor colecta si vor aduce, altfel n-au decat in varianta cu miere de pe o zi pe alta).
Maine la pranz trimit comenzile, daca mai aveti de completat, va rog pana atunci.
Spor.
Adela