Comanda săptămâna 63

0 views
Skip to first unread message

Alexandru Bodnar

unread,
Jul 22, 2014, 6:08:12 AM7/22/14
to grup...@googlegroups.com
Bună,

Îmi cer scuze pentru întârzierea cu care trimit formularul. Vă rog să îl completaţi până în această seară, la ora 18.00, pentru a putea menţine aceeaşi zi de livrări, anume miercurea, pe după amiază.

Numai bine,
Alex 

Alexandru Bodnar

unread,
Jul 22, 2014, 11:13:43 AM7/22/14
to grup...@googlegroups.com
Livrarea se face în jur de ora 17.30 - 18.00 mâine, la CUIB.

Numai bine,
Alex
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages