Newsletter Klubu Grań - 2022.05.31.

2 views
Skip to first unread message

Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Olsztyn

unread,
May 31, 2022, 6:48:23 AMMay 31
to Klub Turystyki Górskiej GRAŃ z Olsztyna
Witam

Powstała inicjatywa, aby co 1-2 miesiące w miarę możliwości wysyłać e-mailing z bieżącymi informacjami Klubu (ze zebrania, z Facebooka itd). Będę starał się robić to regularnie. Powodem jest także fakt, że kilka osób nie korzysta z Facebook i nie mają dostępu do wszystkich informacji.


1. Nasz Prezes reprezentował nasz klub na 41. Ogólnopolskim Zlocie Klubów Górskich PTTK w dniach 12-15 maja 2022 roku w Nowym Sączu. Padła propozycja, aby nasz Klub zorganizował zlot w 2025 roku.


2. W sobotę 28 maja odbył się Zjazd Oddziału PTTK (walne zebranie), podczas którego zostały wybrane aż 3 osoby z Klubu (Marta, Krzysiek, Mirek) do nowego Zarządu Oddziału. Gratulujemy.


3. Ze względu na złe warunki pogodowe, byliśmy zmuszeni do odwołania ogniska i zmianę miejsca ostatniego zebrania Klubu. Postanowiliśmy spotkać się jeszcze przed wakacjami. Jedyny dostępny termin to sobota, 25. czerwca. Spotkamy się zatem o godzinie 17:00 przy ognisku w sąsiedztwie Leśniczówki Stary Dwór. Prowiant we własnym zakresie.


4. Nadal jest super promocja - rabat 75% na kartę Alpen Verein (ubezpieczenie i zniżki) - https://www.alpenverein.pl/news-96  oraz  formularz https://www.alpenverein.pl/formularz/


5. Składki klubowe. Od tego roku wysokość składki klubowej to 40 zł. Składka płatna do dnia 30.06.2022. W przypadku udziału w imprezie organizowanej przez Klub, składka musi być opłacona przed imprezą. Preferowany sposób wpłaty: przelew na rachunek Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK z tytułem wpłaty "składka KTG GRAŃ". Składkę można zapłacić na zebraniu Klubu albo bezpośrednio u Skarbnika Klubu.


6. Z kursem znakarzy szlaków w Olsztynie może być problem, ponieważ mało osób posiada małą srebrną Odznakę Turystyki Pieszej (OTP) https://ktpzg.pttk.pl/otp/index.php Jakkolwiek będzie warto zacząć zdobywać OTP już teraz bo zajmie do 2 lat (obecny 2022 oraz 2023 rok). Informacje o kursach znakarzy (poza Olsztynem) są na stronie Komisji Turystyki Pieszej - https://ktp.pttk.pl/aktualnosci/aktual.php Ostatni kurs w tym roku był w dniach 1-3 kwietnia 2022, informacje i wymagania https://ktpzg.pttk.pl/aktualnosci/kurs_20220401.php  Zatem następny kurs znakarzy szlaków prawdopodobnie w kwietniu 2023 roku i do tego terminu warto mieć już odznakę OTP (ja pomogę).


7 .Nowy formularz rezerwacji i pożyczania sprzętu Klubu - https://forms.gle/QwsV63dnf2273ZvC7


8. Kolega Radek z Leśnego Parku Linowego sprzedaje sprzęt Petzl - m.in. zestawy: uprząż, kask, lonża lub pojedynczo. Kontakt: hum...@poczta.onet.pl ogłoszenie:
https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-kask-lonza-uprzaz-marki-petzl-CID767-IDOFjWi.html


9. Mam do sprzedania albo pożyczenia nosidełko turystyczne dla dziecka - ogłoszenie: https://www.olx.pl/d/oferta/nosidelko-turystyczne-dla-dziecka-CID88-IDOtivR.html


10. Klub zamówił dodruk Albumu 50 lat Klubu GRAŃ (ponad 60 sztuk). Cena jest bardzo atrakcyjna 20 zł / sztuka (taniej niż w trakcie jubileuszu). Formularz zamówienia: https://forms.gle/sKt1AzNy5j7fxogi7


11. Jeśli masz jakieś informacje, uwagi, sugestie, propozycje dotyczące klubu, imprez lub tego newslettera, to proszę wyślij na adres gran.o...@gmail.com


Pozdrawiam
MichałReply all
Reply to author
Forward
0 new messages