Silviu Rusu PNTCD TIMISOARA
unread,Mar 25, 2011, 12:42:14 PM3/25/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to PNŢCD
Stimati colegi si simpatizanti PNTCD,in acest an,acest partid a
suferit multe "modificari",si a fost Sfasiat in 2-3 sau mai multe
Fractiuni..dupa amanarea Congresului din 12 martie,eu cred ca trebuie
sa incercam sa realizam un congres in cel mult o luna sau 2
luni,,pentru ca mai apoi sa ne pregatim pentru algerile din 2012..
Aceasta este opinia mea si a mai multor colegi taranisti..Sper ca nu
am deranjat prin indrazneala mea,dar Fie ca Dzeu sa ne daruiasca
Intelepciune si Putere sa putem duce aceasta lupta,cu bine,pana la
capat.
Cu stima si consideratie,
ing.Silviu Rusu
PNTCD Timisoara