pytanie o ikonki w whatsap!

2 views
Skip to first unread message

Stanisław Nowakowski

unread,
Jun 10, 2026, 3:05:20 PM (13 days ago) Jun 10
to 'Maciej Kuchta' via Funio

witam! używam ifone 15 i ios 26.4.1. czy przy pomocy overa da się do wiadomości tekstowej wstawić ikonkę? jeżeli tak to jak i jakie ewentualnie ustawienia muszą zaistnieć!


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages