Salutare,Am asteptat sa imi trimita cineva textul pentru poster, dar nimic :-)Asa ca am facut eu unul, daca aveti alte idei ?Ce credeti ?Va place?Am atasat si pe negru si rosu, ca sa-mi spuneti pe care il alegem, sau le putem printa in ambele culori.O zi faina,Mihai.2013/8/8 neacsu.a.ionela <neacsu....@gmail.com>
Stabiliseram ieri ca ma voi ocupa de detalii legate de sponsorizare, ce anume trebuie sa stim inainte de a merge cu cererea/contractul. Pentru asta am cautat si gasit, cred eu, un ghid complet util in cazul nostru, in care am evidentiat si comentat pe alocuri. Daca aveti timp sa il cititi, ar fi minunat, insa as vrea ca macar echipa mea de strangere de fonduri sa faca acest efort :)
O zi cat mai faina!
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "fotochimica" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to fotochimica...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.
--
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "fotochimica" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to fotochimica...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.
Mihai, ai legatura. Sa scoti tu fundalul logo-ului UPB in PS, te rog. Vezi ca e format vectorial in AI.Am folosit fontul de la logo-ul Fotochimica pentru scris. Eu asa il vad dpdv al structurii si al amanuntelor care ar trebui sa iasa in evidenta. Textul il schimbi cand ai varianta de la Adi.O.