Salutari ,
Vroiam sa va intreb, ce spuneti daca ca si premii pentru Fotochimica ar putea sa fie si cartii? Nu de chimie, ci din colectia Jurnalul National si Adevarul, cred ca le stiti. Eu o cunosc pe doamna bibliotecar de la "Mircea Iorgulescu" din Valea Calugareasca si ne ajuta ea cu asta.
Iar pe langa cartii, ne poate ajuta cu promovarea cel putin in judetul PH, prin cadrul
biblionet.ro, sa posteze cate un afis in fiecare biblioteca din PH si poate si pliante (sper sa am timp si de el).
Ce spuneti ?
--
Paraschiv Mihai Razvan,Student at Chemical Engineering
Faculty of Engineering in Foreign Languages
Politehnica University of Bucharest