Nu stiu daca primiti sau nu. Nu reusesc sa trimit pe grup si nici mailul nu cred ca l-ati primit.
Am scris asa:
Alte variante de text: Surpinde chimia in cea mai frumoasa ipostaza si noi te premiem!
sau: Chimia e misto! Demonstreaza-ne asta printr-o fotografie si noi te premiem! - cred ca asta e cea mai potrivita
sau: Chemisty is cool! Demonstreaza-ne asta printr-o fotografie si noi te premiem!
- data limita de inscriere
- link catre site cu specificatiile regulamentul si calendarul se poate gasi la: + cod QR catre acelasi link (http://goo.gl/ - aici se poate face)
- bara de sponsori
Astea sunt suficiente pe poster din punctul meu de vedere ca sa nu il incarcam prea mult