informatii utile legate de sponsorizare

10 views
Skip to first unread message

neacsu.a.ionela

unread,
Aug 8, 2013, 8:53:30 AM8/8/13
to fotoc...@googlegroups.com
Stabiliseram ieri ca ma voi ocupa de detalii legate de sponsorizare, ce anume trebuie sa stim inainte de a merge cu cererea/contractul. Pentru asta am cautat si gasit, cred eu, un ghid complet util in cazul nostru, in care am evidentiat si comentat pe alocuri. Daca aveti timp sa il cititi, ar fi minunat, insa as vrea ca macar echipa mea de strangere de fonduri sa faca acest efort :)
O zi cat mai faina!
ghid_sponsorizare.pdf

Mihai M

unread,
Aug 8, 2013, 9:42:23 AM8/8/13
to fotoc...@googlegroups.com
Salutare, 

Am asteptat sa imi trimita cineva textul pentru poster, dar nimic :-)
Asa ca am facut eu unul, daca aveti alte idei ?

Ce credeti ?
Va place? 
Am atasat si pe negru si rosu, ca sa-mi spuneti pe care il alegem, sau le putem printa in ambele culori.

O zi faina, 
Mihai.


2013/8/8 neacsu.a.ionela <neacsu....@gmail.com>
Stabiliseram ieri ca ma voi ocupa de detalii legate de sponsorizare, ce anume trebuie sa stim inainte de a merge cu cererea/contractul. Pentru asta am cautat si gasit, cred eu, un ghid complet util in cazul nostru, in care am evidentiat si comentat pe alocuri. Daca aveti timp sa il cititi, ar fi minunat, insa as vrea ca macar echipa mea de strangere de fonduri sa faca acest efort :)
O zi cat mai faina!

--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "fotochimica" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to fotochimica...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.
 
 



--
Toate cele bune, 
Mihai Paraschiv.


POSTER_FOTOCHIMICA.FONT_ROSU.jpg
POSTER_FOTOCHIMICA_FONT_NEGRU.jpg

Oana Fronoiu

unread,
Aug 8, 2013, 1:46:50 PM8/8/13
to neacsu.a.ionela, fotoc...@googlegroups.com
Inainte sa mergi/mergeti/mergem undeva, daca nu ai/avem un contact direct si abordezi/abordam firma pur si simplu, se trimite o cerere de sponsorizare. Apoi se va merge cu contractul.
Poti modifica cererea aia de sponsorizare cu cele mentionate aseara, Ionela? Eu fac modificarile la Regulament. Indata ce trimiti cererea, o sa actualizam si regulamentul si posterul din ea.... si putem spune ca avem forma finala.



2013/8/8 neacsu.a.ionela <neacsu....@gmail.com>
Stabiliseram ieri ca ma voi ocupa de detalii legate de sponsorizare, ce anume trebuie sa stim inainte de a merge cu cererea/contractul. Pentru asta am cautat si gasit, cred eu, un ghid complet util in cazul nostru, in care am evidentiat si comentat pe alocuri. Daca aveti timp sa il cititi, ar fi minunat, insa as vrea ca macar echipa mea de strangere de fonduri sa faca acest efort :)
O zi cat mai faina!

--

Oana Fronoiu

unread,
Aug 8, 2013, 1:48:28 PM8/8/13
to neacsu.a.ionela, fotoc...@googlegroups.com
P.S.: Fain documentul! Poti extrage din el eventual fix partile (posibilele intrebari cu raspunsuri) despre care vorbeam aseara.

Multaaaam!



2013/8/8 Oana Fronoiu <oana.f...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages