Sponsorizare

5 views
Skip to first unread message

Pirvan Adrian-Alexandru

unread,
Aug 19, 2013, 6:28:25 AM8/19/13
to fotoc...@googlegroups.com
Salut!
 
Am vorbit cu cei de la Tenaris despre o posibila sponsorizare pentru concurs. Mi s-a spus ca avem sanse sa primim, dar nu am un raspuns definitiv inca. E posibil insa ca pe langa promovare, ei sa doreasca sa faca o prezenatare a companiei, desi asta ar presupune sa avem printre participanti un grup tinta pe care ei sa-l atraga.
Intrebarea mea este daca noi vom avea vreodata toti participanti (sau macar o parte din ei) adunati la un loc? Sau concursul se va desfasura mai mult virtual?
 
O zi frumoasa!

cristina zotica

unread,
Aug 20, 2013, 6:08:21 PM8/20/13
to Pirvan Adrian-Alexandru, fotoc...@googlegroups.com
Salut!

Singurul moment in care participantii (sau cei ale caror fotografii vor fi selectate pentru expozitie) vor fi la un loc este vernisajul (27 noiembrie rectorat UPB). Avand in vedere ca vor participa elevi/studenti interesati de stiinta cred ca cei de la Tenaris vor avea un grup tinta caruia sa ii se adreseze. In ceea ce priveste prezentarea companiei, putem oferi maxim 10 minute la vernisaj dar in functie de ceea ce ne ofera si ei. 

P.S.1 Alex, sper sa fii un bun negociator. (pentru fiecare 1000 de lei dau 10 beri si o inghetata Haagen Dazs)

P.S.2 Cele maxim 10 minute le putem oferi si altor sponsori cu aceleasi conditii.

Cristina


2013/8/19 Pirvan Adrian-Alexandru <a.alex...@gmail.com>

--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "fotochimica" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to fotochimica...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages