А мен ме интересува и коментара, който ще видите по-долу. ВЕРНИ ЛИ СА ТЕЗИ ДЕЙСТВИЯ (в жълто)????? Гордостта на общината - Южният парк, наистина ли е в такова състояние??? Нали София неотдавна получи наградата за "НАЙ-ЗЕЛЕНА ОБЩИНА"? Защото една фирма, която се занимава с водни устройства и др.под. (вкл. и с "напояване" на зелените площи!!!), направи в парка за своя реклама фонтан и после даде наградата на общината, без да има оповестени критерии за награждаването! Преди месец и половина се обърнах към фирмата с молба да ми съобщи критериите за награждаването, но не получих отговор. Интересува ме и дали общината е платила за този фонтан. Но дори и да е платила, излиза, че фирмата дава награда на себе си. Това ми намирисва на конфликт на интереси или нещо още по-лошо. МС
Анонимен 10:18 | 23.04.2012
Кой гласува за нея. Кой се кълнеше, че била добрият избор. Кой я
възхваляваше. Къде се криете мажоретки сега. Натресохте ни една безпринципна,
страхлива, себелюбива учителка - откраднала двора на 73-то училище и подарила го на мутрите.
И сега естествено бяга от отговорност. Тя нищо и друго не прави. Ремонта на входа на Южния парк прилича на дунавски вълни и
вече всякакви връзкари си строят бараки и го разбиват. Улицата пред
дхода на парка се продъни след половин годишен ремонт. Ама всичко това е
свършено от свои фирми на тройни цени. И защо и трябва да дава отговори пред
гражданит Те са да и дават пари от данъците, а тя да ги профуква, както е там,
където има хунти.
-------- Оригинално писмо --------
От: Мартин M
martin...@gmail.com
Относно: Re: Промени в ПОДСОС
До:
forum...@googlegroups.com
Изпратено на: Сряда, 2012, Април 25 12:14:13 EEST