mała wydajność

154 views
Skip to first unread message

fgma...@gmail.com

unread,
Sep 28, 2021, 8:10:49 AM9/28/21
to LNET - Internet i telewizja
Dzień dobry,

od kilku dni, szczególnie wieczorami łącze internetowe robi się mniej wydajne. Występuje problem z ładowaniem się transmisji na żywo, które wolno się włączają, a potem są w niższej jakości. Problem występuje na kilku platformach, więc to nie problem stron. Samo przeglądanie stron internetowych nie stanowi problemu. Sytuacja ma miejsce na osiedlu Zbiorcza, może jakiś problem?

pozdrawiam


Info LNET

unread,
Sep 28, 2021, 8:23:06 AM9/28/21
to LNET - Internet i telewizja
Niestety nie pisze Pan/Pani czy urządzenia, na których występuje problem podłączone są kablem czy po WiFi.

Jeśli problem jest obserwowany na łączu bezprzewodowym i to głównie wieczorami to wynika to prawdopodobnie z dużego poziomu zakłóceń od sąsiednich sieci WiFi, które właśnie wieczorami używane są szczególnie intensywnie.

W takim przypadku, proszę przeprowadzić test czy to samo dzieje się przy połączeniu kablem. Dopiero jeśli  problem potwierdzi się na łączu kablowym, proszę go zgłosić do naszego Biura Obsługi Klienta.

Jeśli problemem okażą się wieczorne zakłócenia WiFi to proszę rozważyć podłączenie urządzeń stacjonarnych na stałe kablem lub jeśli jest to bardzo utrudnione przejście na zakres WiFi 5 GHz.

fgma...@gmail.com

unread,
Sep 29, 2021, 10:08:25 AM9/29/21
to LNET - Internet i telewizja
Problem występuje na kablu. Dzisiejsze mecze ligi mistrzów oglądam bez problemów, więc na ten moment po prostu będę obserwował sytuację i jeśli problem będzie nadal występował zgłoszę sytuacje do BOK.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages