Pre informaciu posielam niekolko udalosti, ktore sa budu konat v 2008:
- On Air Turne - Jun - __http://onair.adobe.com/_ (Praha)
_
- Adobe Max 2008 - December - http://adobemax08.com/ (Milano)
- FlashForum - http://www.flashforum.de/ffk08/ - (Nemecko)
- Scotch On The Rocks - Jun - http://www.scotch-on-the-rocks.co.uk/ - (Edinburgh)
- Web Flash Festival - http://www.flashfestival.net/
BTW: S Frantom a Tomasom sme sa bavili, ze by bolo zaujimave zorganizovat Flexove stretnutie/konferenciu na Slovensku. Ja by som navhroval Bratislavu koncom juna. Temy: Flex, Air, Ant, Python, WebServices... (doplnte svoju ;)
Co vy na to?
Georgik
--
Asinus IT Group - http://www.asinus.org
Personal page: http://georgik.asinus.org
do Prahy ideme, a dufam ze aj do Milana.
To Flexove stretnutie by bolo urcite fajn, dufam, ze to vyjde. Len
treba zohnat novych clenov Flexgardenu, aby sme mali istotu, ze tam
pride dost ludi. Takze skuste davat napady, ako by sme mohli o Flexe,
Flexgardene, stretku dat co najvacsiemu poctu ludi...
Urcite sa treba zamerat na studentov, ktorych bavi programovanie,
najst nejake forum ako napr.
http://univerzitka.com/forum141.htm?sid=ded71a4528d92033ab2b06fae63d7ce7
a podobne...
Takze skuste tiez nieco navrhnut
Franto
2008/5/9 Juraj Michalek <juraj.m...@asinus.org>:
--
.:Franto:.
http://www.expectal.com - Your Professional Flash Photo Gallery with
Slideshow and Background Music
http://blog.franto.com
http://www.flashcoders.sk
http://www.carcassonne.sk