navigateToUrl+pop up blocked

3 views
Skip to first unread message

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 7:32:14 AM12/9/09
to Lietuvos Flash programuotojų konferencija
Sveiki,
susiduriau su sia keista problema: kai darau navigateToUrl, langas yra blokuojamas IE7, IE8 ir FF3 versijose. Bandziau ir ExternenalInterfaceCall, bet sis metodas neleidziamas kompanijos, kurios serve bus mano item'sas.
Yra budu apeiti pop up blocker'ius nenaudojant jokiu JS?

Giedrius

arachni

unread,
Dec 9, 2009, 7:34:58 AM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
o tu on press kvieti ar on release?

2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com>



--
J.

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 7:38:03 AM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
Dariau su AS3: bandziau MouseEvent.CLICK, MouseEvent.MOUSE_UP, MouseEvent.MOUSE_DOWN. Visi blokuojami. Panasu, kad cia kazkaip bugovai veikia pats navigateToUrl, nes bandiziau per setTimeout - vistiek blokuojamas langas.

2009/12/9 arachni <ara...@gmail.com>

Rytis Alekna

unread,
Dec 9, 2009, 8:34:43 AM12/9/09
to flash_lt
Pasižiūrėk:

ar sfw objectas į HTML nėra įkištas su wmode=transparent?
ar swf objecto konteinerio id yra unikalus per per visą HTML'ą (pasitikrink su w3 validatoriumi)?
ar objectas ant kurio spaudžiama nėra permatomas/nematomas?

ir daug kitų dalykų iš kurių būtų galima pasidaryti visą checklist'ą (jūsų variantai).

2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com>

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 9:22:41 AM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
ir kaip tai butu susije su pop up blokavimu?

Martynas Bajoraitis

unread,
Dec 9, 2009, 9:27:19 AM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
browseris saugo vartotoją nuo spamo. ir praleidžia tik tai ką vartotojas
tikrai pasirinko

geshaster wrote:
> ir kaip tai butu susije su pop up blokavimu?
>
> 2009 m. gruodžio 9 d. 15:34, Rytis Alekna <r.al...@gmail.com
> <mailto:r.al...@gmail.com>> rašė:
>
> Pasižiūrėk:
>
> ar sfw objectas į HTML nėra įkištas su wmode=transparent?
> ar swf objecto konteinerio id yra unikalus per per visą HTML'ą
> (pasitikrink su w3 validatoriumi)?
> ar objectas ant kurio spaudžiama nėra permatomas/nematomas?
>
> ir daug kitų dalykų iš kurių būtų galima pasidaryti visą
> checklist'ą (jūsų variantai).
>
>
> 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com <mailto:gesh...@gmail.com>>
>
> Dariau su AS3: bandziau MouseEvent.CLICK, MouseEvent.MOUSE_UP,
> MouseEvent.MOUSE_DOWN. Visi blokuojami. Panasu, kad cia
> kazkaip bugovai veikia pats navigateToUrl, nes bandiziau per
> setTimeout - vistiek blokuojamas langas.
>
> 2009/12/9 arachni <ara...@gmail.com <mailto:ara...@gmail.com>>
>
> o tu on press kvieti ar on release?
>
> 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com
> <mailto:gesh...@gmail.com>>

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 9:27:43 AM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
Manau, kad esme providerio scriptuose. Mano link'ai dirba svariai.

2009/12/9 Martynas Bajoraitis <bra...@gmail.com>

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 1:35:09 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
pyp pyyyp pyyyp pyp pyyyyyyp pyp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

any help appriciated!! as3+navigateToUrl ============ evilx100000000000000

2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com>

Irmantas Venckus

unread,
Dec 9, 2009, 2:14:05 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
labas,

Kazkada buvau susidures. Su kazkokia tais flash playerio versija AS3 + navigateToURL blokuojamas, buvo uzregistruotas ir oficialus bugas Adobei. Jei negali naudoti JS, jokio apejimo nebus. As neperseniausiai turejau integruoti aplikacijas i facebook, kuris neleidzia executinti JS ir tiesiog palikau sia beda ramybeje :D, gali naudot AS2 :D

2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com>

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 2:19:22 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
dekui.
Teks spardyti as2.

2009/12/9 Irmantas Venckus <netava...@gmail.com>

arachni

unread,
Dec 9, 2009, 2:30:59 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
Taigi ten tik 9.0.115 flash playerio bug'as buvo, neturetu tureti itakos nuo to is kurios vietos leidziamas swf'as

2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com>



--
J.

geshaster

unread,
Dec 9, 2009, 2:33:25 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
taip. Tik sis. Isbandziau visus metodus. Blokuoja ir viskas. O vieta, pasirodo, turi itakos.... Gal del iframe... nezinia... bet blokuojama ir viskas, o as2+getURL eina.

2009/12/9 arachni <ara...@gmail.com>

Weax

unread,
Dec 9, 2009, 5:15:21 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
EEEEEEEEEEEEEEj!
Ka jus cia diskutuojat tiek laiko???
Publish Settings -> Flash
Local Playback Security - Access Network Only, vietoj Local
ir neblokuos IE.

// Weax
www.weaxdesign.com

geshaster wrote:
> taip. Tik sis. Isbandziau visus metodus. Blokuoja ir viskas. O vieta,
> pasirodo, turi itakos.... Gal del iframe... nezinia... bet blokuojama
> ir viskas, o as2+getURL eina.
>
> 2009/12/9 arachni <ara...@gmail.com <mailto:ara...@gmail.com>>
>
> Taigi ten tik 9.0.115 flash playerio bug'as buvo, neturetu tureti
> itakos nuo to is kurios vietos leidziamas swf'as
>
>
> 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com <mailto:gesh...@gmail.com>>
>
> dekui.
> Teks spardyti as2.
>
> 2009/12/9 Irmantas Venckus <netava...@gmail.com
> <mailto:netava...@gmail.com>>
>
> labas,
>
> Kazkada buvau susidures. Su kazkokia tais flash playerio
> versija AS3 + navigateToURL blokuojamas, buvo
> uzregistruotas ir oficialus bugas Adobei. Jei negali
> naudoti JS, jokio apejimo nebus. As neperseniausiai
> turejau integruoti aplikacijas i facebook, kuris neleidzia
> executinti JS ir tiesiog palikau sia beda ramybeje :D,
> gali naudot AS2 :D
>
>
> 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com
> <mailto:gesh...@gmail.com>>
>
> pyp pyyyp pyyyp pyp pyyyyyyp pyp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> any help appriciated!! as3+navigateToUrl ============
> evilx100000000000000
>
>
> 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com
> <mailto:gesh...@gmail.com>>
>
> Manau, kad esme providerio scriptuose. Mano
> link'ai dirba svariai.
>
> 2009/12/9 Martynas Bajoraitis <bra...@gmail.com
> <mailto:bra...@gmail.com>>
>
>
> browseris saugo vartotoją nuo spamo. ir
> praleidžia tik tai ką vartotojas
> tikrai pasirinko
>
> geshaster wrote:
> > ir kaip tai butu susije su pop up blokavimu?
> >
> > 2009 m. gruodžio 9 d. 15:34, Rytis Alekna
> <r.al...@gmail.com <mailto:r.al...@gmail.com>
> > <mailto:r.al...@gmail.com
> <mailto:r.al...@gmail.com>>> rašė:
> >
> > Pasižiūrėk:
> >
> > ar sfw objectas į HTML nėra įkištas su
> wmode=transparent?
> > ar swf objecto konteinerio id yra
> unikalus per per visą HTML'ą
> > (pasitikrink su w3 validatoriumi)?
> > ar objectas ant kurio spaudžiama nėra
> permatomas/nematomas?
> >
> > ir daug kitų dalykų iš kurių būtų galima
> pasidaryti visą
> > checklist'ą (jūsų variantai).
> >
> >
> > 2009/12/9 geshaster <gesh...@gmail.com
> <mailto:gesh...@gmail.com>
> <mailto:gesh...@gmail.com
> <mailto:gesh...@gmail.com>>>
> >
> > Dariau su AS3: bandziau
> MouseEvent.CLICK, MouseEvent.MOUSE_UP,
> > MouseEvent.MOUSE_DOWN. Visi
> blokuojami. Panasu, kad cia
> > kazkaip bugovai veikia pats
> navigateToUrl, nes bandiziau per
> > setTimeout - vistiek blokuojamas langas.
> >
> > 2009/12/9 arachni <ara...@gmail.com
> <mailto:ara...@gmail.com>
> <mailto:ara...@gmail.com
> <mailto:ara...@gmail.com>>>
> >
> > o tu on press kvieti ar on release?
> >
> > 2009/12/9 geshaster
> <gesh...@gmail.com <mailto:gesh...@gmail.com>
> > <mailto:gesh...@gmail.com

Martynas Bajoraitis

unread,
Dec 9, 2009, 6:40:09 PM12/9/09
to flas...@googlegroups.com
Matai, publish settings ir per AS apeinamas pop up blockeris- šiek tiek
skirtingos temos.
Bet patarimas geras

geshaster

unread,
Dec 10, 2009, 2:55:55 AM12/10/09
to flas...@googlegroups.com
Blokuoja. Panasu, kad vienintelis hack yra as2.

2009/12/10 Weax <weaxd...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages