Adobe Flash CS5 jau greitai!!!

0 views
Skip to first unread message

admiralisimo admiralisimo

unread,
Dec 8, 2009, 6:56:35 PM12/8/09
to flas...@googlegroups.com
Ar yra norinciu kurti softa iphonams ir ipodams, bet tingite kapstyti Apple SDK? tad pradekite mokintis CS3 chebryte, nes jau greitai iseina Adobe Flash CS5 =)
Daugiau apie tai skaitome cia: http://labs.adobe.com/technologies/flashcs5/

Rio

Paulius Uza

unread,
Dec 8, 2009, 7:06:04 PM12/8/09
to flas...@googlegroups.com
Flash CS5 iseis tai negreitai - man luzineja kas 2 minutes, puse meniu
punktu neveikia, eksportavimas i iPhone trunka taip ilgai kad prazilt
galima o ir feature list'as dar toli grazu neuzsaldytas.

Kadangi i Adobe pre-release programa norintiems is isores tikimybe
patekti yra nuline, siulau uzsiregistruoti i ELIPS Studio beta (
http://developer.openplug.com ), sie vyrukai taip pat isleis savo
AS3->C++ compileri, taciau su galimybe eksportuoti projektus ne tik i
iPhone bet ir i Symbian, Windows Mobile bei Android platformas.

Beta is ju turi buti sia savaite (arba kitos pradzioj).

Paulius Uza
http://www.uza.lt
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages