Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

по поводу инфодампов

0 views
Skip to first unread message

Dmitriy Kazimirow

unread,
Aug 25, 2005, 2:35:02 PM8/25/05
to
Привет All.

Продолжать?

With regards, Dmitriy Kazimirow, e-mail me at dkazimirow {СПАМУ-HЕТ} gmail dot
com
or dmitriy {СПАМУ-HЕТ} kazimirow.pp.ru

Andy Antonov

unread,
Aug 26, 2005, 11:23:41 AM8/26/05
to
Hi Dmitriy Kazimirow, hope you are having a nice day

25-Aug-05 23:35:02, Dmitriy Kazimirow wrote to All
Subject: по поводу инфодампов


DK> Продолжать?

Ага. Читаю с интеpесом.

--
Team [ Милчевские снайпеpы ] [Team X-COM] [Liberation of Liberia]
[Legalize] [Точки над ,,ё``] [ Чинуши - _MUST_ _DIE_! ] [CMML!]
Andy Antonov, сволочь http://livejournal.com/users/aantonov/

Alex Kozhushko

unread,
Aug 27, 2005, 8:06:01 AM8/27/05
to
Добрый день, Dmitriy!

Dmitriy Kazimirow писал 25.08.2005

DK> Продолжать?

Конечно!

--
С уважением,
Алексей


0 new messages