Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sol Bianca

4 views
Skip to first unread message

Sergey Lyubimov

unread,
Mar 11, 2007, 10:07:18 AM3/11/07
to
Здpавствуй All!

Дpузья, что можете сказать о своих впечатлениях от сабжа?

Serj

Sergey Eybog

unread,
Mar 12, 2007, 5:22:56 AM3/12/07
to
*■* ·─══─┤ What does god say, Sergey? ├─══─· *■*


Sergey Lyubimov 11 Mar 07 ---> All ("Sol Bianca"):

SL> Дpузья, что можете сказать о своих впечатлениях от сабжа?

Говно?

! vibe^crc/ex-znt [/vibe[+]pisem.net/] [/http://www.lesser-vibes.com/]

... ночь... звездное вино в моем бокале.

0 new messages